Üye Olduktan Sonra 3 Gün İçinde VIP Paket Satın Alan Üyelerimiz İçin Geçerlidir..


 • Faulkner

  Sevgili dostlar, Ben Excel öğrenmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Excel video ve hazır örneklere bakarak öğrenilir. Bu bilgileri diğer sitelerden toplamaya çalışmak hem kafa karıştırır, hem de size zaman kaybı olur. Excel Arşivi sitesi ve Murat Bey’in bizlere sunduğu excel arşiv çalışmalarını inceleyerek hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

 • asim

  Geçtiğimiz günlerde bu sitenin ve Excel Arşivinin varlığını öğrendim. İçtenlikle söylüyorum, hazine bulmuş gibi hissettim. Böyle bir konuyu başlatan, emeği geçen ve hâlen sürdüren herkese gönülden teşekkür ediyorum. Ama söylemeden geçemeyeceğim: Başıma telaş açtı bu site. 🙂 Şimdi ben bunca örnek dosyanın hangisine-birine bakayım. Çalışmalarınızdan ve paylaşımcılığınızdan ötürü kutluyorum. Biliyorum ve kabul ediyorum ki bazı şeylerin değeri ve bedeli para ile ölçülemez. Buradaki çalışmalar da öyle. Çalışma ve başarılarınızın devamını temenni ediyorum.
  Saygılar, selamlar.

 • veysi0047

  Excel konusunda buradan daha iyi bir kaynak görmedim daha önce. Özellikle Murat Bey’e sonra bütün bu siteyle ilgilenen ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • engin452

  Excel Arşivi tüm çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Özellikle de Murat Bey’e. Çok güzel programlar indirdim ödediğimiz para sahip olduğum programların çok altında bunu biliyorum. O yüzden emeğinize sağlık tekrar her şey için teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.

 • mustafaagca

  Excel hakkında istenilen ve aranılan tüm bilgilerin sizin sayfanızda bulunması bizim gibi bireyler için gerçekten çok faydalı bir kaynak oluyor. Bizlere böyle destek ve yardımlar sunduğunuz için sizlere teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 • simyaci64

  ExcelArşivi’nde özenle hazırlanmış tüm konular hemen hemen mevcut, başarılı bir arşiv daha da geliştirilebilir. Herkese tavsiye ederim.

 • Özkan Sabancı

  Eşi benzeri görülmemiş bir kaynak. İtina ile hazırlanmış onbinlerce örnek. İhtiyaç anında sıkı bir yardımcı ve öğrenmenizi destekleyen işe yarayan örnekler. Böyle bir arşiv oluşturduğunuz ve kullanıma açtığınız için gerçekten sonsuz teşekkürler.

 • erhnkskn34

  Şunu belirtmek isterim ki! bu sitedeki paylaşımların bir harika olduğunu belirtmekte yarar görüyorum bir de paylaşım isimlerindeki sıralama sayesinde güzel ve düzenli bir arşive sahip olabilme imkanı sağladığınız için ayrıca teşekkür ederim. Daha ne söylenir ki ellerinize, beyninize ve yüreğinize sağlık süper ötesi bir site olmuş.

 • frkturan

  Her an her türlü sorulara bıkmadan, günün her saatinde cevap veren, memnuniyet odaklı çalışan, her gün bilgilerime yenilerini ekleyen ve işlerimi kolaylaştıran siz değerli insanlara çok teşekkür ediyorum.
  Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • marim

  Merhabalar,
  Excele dair aradığım ve aramadığım her şeyi bulabildiğim tek arşiv..
  Her seviyeden kullanıcıların uygulayabileciği  pratik bilgiler de bolca mevcut
  Murat bey 7/24 destek verip uygulamada karşılaştığım bütün sorunlara sabırla ve hızlı bir çözüm üretiyor. Excelde yapmayı hayal ettiklerimin fazlasını gerçekleştirebiliyorum üstelik çok kısa bir sürede.
  Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • Alpaslan

  Merhaba Murat bey,
  Excel arşivi , Eğitici, Öğretici, sınırsız paylaşımcı adeta excel deryası.
  Böyle  bir siteyi bizlere kazandırdığınız için  Elinize, Emeğinize sağlık sonsuz teşekkürler.
  Bir büyük teşekkür de; Nerdeyse 7/24 verdiğiniz desteğe  ilginize, bilginize
  Sağolun , varolun, eksik olmayın inşallah.
  Excelarsivi gibi bir Eseri Ayakta tutmak hepimizin sorumluluğu olduğuna inanıyorum.
  Yaşayan Bilir.
  Çokk çookkkk teşekkürler

 • maviada5

  Merhabalar, Excel’i çok seviyorum, bu arşiv sayesinde zengin ve renkli bir arşivim oldu.
  Teşekkürler.

 • Ozcan

  Kolay üyelik, kolay kullanım, kolay indirme, herkesin işine yarayacak örnekler, kategorize edilmiş konular ve başlıklar… canlı destek 10 numara…. yok yok….. bugüne kadar bir çok programa üye oldum abartmıyorum en pratiği bu… herşey çok kolay…. yok yok…. size çok şey katacak…… teşekkürler excel arşivi

 • kuti

  Sayın Murat Bey. Gerçekten harika ve çok faydalandığım bir site oluşturmuşsunuz. Aradığım herşeyi ve fazlasını bulmak inanılmaz. Ayrıca problemlerimizi çözmeniz konusunda zaman ayırıp direkt olarak ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. İşlerimle ilgili olarak çok fazla zaman ayırsam bile sahip olamayacağım programları ve tecrübelerinizi bu kadar cömert bir şekilde paylaşmanız takdire şayan…Uzun yıllarca paylaşılacak ve yardımlaşacağımız bu site daimi olur.

 • Bahtiyar

  Forumlardan yada internetten de araştırma yaparak takıldığımız noktalarda yardım bulabilmekteyiz. Ancak burada ciddi bir emek sarf edilerek neredeyse tüm konularda örnekler toplanmış. basit,orta ve ileri düzeyde bir çok örnek mevcut. Adres artık belli. Teşekkürler.

 • cimbooom

  Merhaba Murat Bey,
  Sayfanıza yeni üye oldum ve cidden hayranlığımı gizleyemiyorum. Ben bu kadar örnek ve açıklayıcı bilgiyi ilk defa görüyorum. Çok emek verdiğiniz belli. Emeğinize sağlık.
  Saygılarımla
  Murat Şanlı

 • rkaplan

  Bu siteyle tanıştığım günden beri şirket içi raporlamada belli bir noktaya geldim. Raporlama konusunda kendime olan güvenim arttı. Yardımlarını esirgemeyen Murat beye ve ekibine teşekkür ederim. İyi ki varsınız…

 • swxtr

  “Excele, hem yeni başlayanlar  hem de seviye ilerletmiş olanlar için çok faydalı, çeşitliliği bol olan, pratik ve kaynak bir site. İlgi ve emeğe teşekkürler”

 • m2castle

  Murat Bey Merhaba;
  2008 yılında basit bir envanter programı yapmak için tanıştığım excel dünyası sizinle tanıştıktan sonra cüzi bir ücretle almış olduğum arşiv_1 ile daha güzel işler yapıp insanlara yardımcı olabileceğimi düşündüm.

  Şans eseri excelvba sitesinde yeni bir sayfa açtığınızı görüp hemen linke tıkladım daha önceden yapmış olduğumuz alışverişten ötürü hiç düşünmeden vip üyelik aldım ve gayet beklentilerimin üstünde bir arşiv ile karşılaştım.

  Sayfaya üye olmayı düşünen arkadaşlara bir tavsiyem var excel öğrenmek istiyorum derseniz hiç düşünmeden üyelik alabilirsiniz.

  Saygılarımla

 • Vahap_23

  Yaklaşık 2 Ay önce üye olduğum bu siteye Öncelikle Şunu söylemeliyim ki site tasarımı ve kullanışlığı bakımından gerçekten çok kaliteli, burada bulunmak beni ziyadesiyle mutlu ediyor.
  Mutlu olmamdaki en büyük etken kendime sürekli bir şeyler katıyor olmam excel’ e baktığınızda çok derin bir derya, böylesine derin bir deryada gerçekten elle tutulur ve insanlara çok yarayışlı bilgiler gösteren nadir yerlerin en başında gelmeye başladı benim için. Murat beyin bu işi gerçekten birilerine öğretebilmek adına sadece ticari amaç gütmeden yaptığı sembolik rakamlar istemesinden de anlaşılıyor zaten. Devir bilgileri ve fikirleri satma devri iken bile… Teşekkür Ederim Murat Bey Öğrenmeye Her zaman Açık Birisi Olarak Sizi Canı Gönülden Kutluyor ve Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

 • GIRESUN

  Selamlar Murat Bey;
  Bu kadar geniş içeriği bulabileceğimi sanmıyordum. Ben bu Exceli ögrenecem diyen bir insan kesinlikle bu sitede kendini hızlı bir şekilde geliştireceğini inanıyorum.
  Kendime Vip üyelik aldım gayet çok ama çok memnunum. Hiç makro yazmayı bilmiyordum.
  Sitenizdeki makroyu nasıl çalıştıracağımı ya da nereye koyacağımı bilmezken sizin makro örnekleriniz ile makroyu öğrendim.
  Murat Hocam emeğinize elinize yüreğinize sağlık çalışmalarınızdan dolayı minnettarım. Ne yazsam azdır sizi seviyorum. Bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

  Allah Yolunuzu Açık Etsin.
  Rabbım Yar Ve Yardımcınız Olsun

 • oziluk

  Excel arşivinde paylaşmış olduğunuz her örnek gerçekten çok güzel ve çok işime yarıyor. Excelde yoğun çalışan herkesin kesinlikle elinin altında olması gereken bilgi ve belgeler. Çok teşekkür ederim.

 • caca3519

  Her geçen gün daha da büyüyen zengin bir site, evde işte rahatlıkla ulaşarak sitelerde aramaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde hem öğreniyor hem de uygulamalarımı zenginleştiriyorum. Emeğinize Sağlık.

 • Kemal Fidan

  “Excel” lent bir arşiv olmuş. Devamını diliyoruz.

 • etamustafa

  Selamlar Murat Bey
  Ben bu exceli ögrenecem diyen bir insan kesinlikle bu sitede kendine hızlı bir şekilde geliştireceğini inanıyorum. Sizlerle tanışmadan önce inan olsun bir formulu bulmak için dört günüm geçmişti şimdi sizin sayenizde ışık hızı desem yeridir. Aldıgınız o ufak cüzi miktar helalin helali olsun size. Sizleri seviyoruz öğrenmeye devam ediyoruz.

 • vdtmorkan

  Murat Bey, özenle hazırlamış olduğunuz arşiv exceli ögrenmek ve geliştirmek isteyenler için harika bir kaynak.. çok teşekkürler. çalışmalarınızın devamı bizleri mutlu edecektir. saygılarımla

 • yasinturgut

  Profesyonel bir çalışma gerçekten bu site herkese çok yardımcı oluyor. En önemlisi de site yöneticileri kesintisiz iletişim içerisinde her konuda yardımcı oluyorlar . excel arşivinin daha da geliştirileceğine canı gönülden inanıyor ve herkese başarılar diliyorum.

 • Fireman64

  Başta site tasarımı olmak üzere eşsiz bir Excel arşivini bize sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Tüm Excel kullanıcılarında mutlaka bulunması gereken bir arşiv olmuş.

 • Serhat KAYA

  Sitenizle 2 gün oldu tanışalı çok faydalı bilgilere ulaştım . Özellikle Murat Bey’in çözümlere olan yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyorum. Amatör olarak excel ile ilgileniyorum bu kadar kapsamlı excel arşivi ilk defa gördüm. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
  Saygılarımla

 • eminemre

  Excel’e yeni başladım. Excel gibi derya-deniz bir programda bir şeylere hakim olmanın çok zor olduğunu düşünenlerdendim ancak excel arşivi adlı sitenin yöneticisi ya da yöneticileri excele dair her şeye hakimler. Ayrıca web sitesi çok kullanışlı, aranan şey hemen bulunabiliyor. Başarılarınızın devamını dilerim. 

 • carpenter

  Site gerçekten çok çok güzel.
  Excel adına aradığınız her şeye kolay ve hızlı ulaşabileceğiniz mükemmel bir kaynak.
  Ayrıca sadece makro kodları değil site içerisinde bulunan hazır tablolar ile de tasarımlarınız çok daha farklı olacaktır.
  Excel ile ilgilenen herkese (Profesyonel -Amatör) tavsiye ederim.

 • Baykara

  Excel konusunda örnek dosyaları kolay şekilde bulmak için gayet kullanışlı hizmet.

 • hakantopuzoglu

  Çok güzel bir çalışma. Tebrik ve teşekkür ederim. Üyelik aldım, herkese tavsiye ederim.

 • atacengiz

  Merhaba

  “Excel arşivi” ilgili yazıyorum. Yıllardır excel hakkında araştırdığım konuları bulmakta zorluk çekmişimdir. Sorma alışkanlığım yoktur bu yüzden hep kendim yapmaya çalıştım. Yaptığınız site bu güne kadar yapılanların arasında en iyisi ve bana en faydalısı oldu. Sadece sitenizde ki hazır makrolar bile çok faydalılar. Hiç makro yazmayı bilmiyordum. Sitenizde ki makroyu nasıl çalıştıracağımı ya da nereye koyacağımı bilmezken kopyala yapıştır ve dene yaparaktan makroları çalıştırmayı öğrendim. Buton eklemeyi öğrendim. Sonrasında deneme yanılma yoluyla sizde ki 2 üç makroyu birleştirip tek butonda çalıştırmayı da öğrendim. Çalışmalarınız çok güzel. Keşke vaktim olsa o makroları da kendim yazmayı anlamını tam olarak öğrenebilsem çok isterim fakat hayat şartlarım excel öğrenme hevesimi anca bu kadar ilerletmeme fırsat verdi. Çalışmalarınız için minnettarım başarılarınızın devamını dilerim.

  İyi çalışmalar.

 • alican60

  Konu başlıklarına ayrılmış bolca konu örnekleri….Verdiğim parayı fazlasıyla hak ediyor,ellerinize sağlık Murat Bey. 

 • isayaman

  Merhaba Murat bey,

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Tüm Excel kullanıcılarında mutlaka bulunması gereken bir arşiv olmuş. Boş vakitlerimde sürekli dosyaları inceleyerek bilgimi geliştirmeye çalışıyorum.

  Saygılarımla, 

 • taylanycbg

  Bu emeğin karşılığına talep edilen ücret çok sembolik kalmış..Alçakgönüllülüğünüz için teşekkür ederiz murat bey 

 • DullCakes

  Murat bey arşivinizi indirdim çok teşekkür ederim, doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar geniş içeriği bulabileceğimi sanmıyordum. sizi tebrik ederim arşiviniz resmen excel deryası, ne yapacağımı şaşırdım ömrüm yeterse bütün dosyaları incelemek istiyorum tekrar teşekkür ederim, arşivinizi iş arkadaşlarımada tavsiye edeceğim, iyi günler. 

 • monelogg

  Murat Bey’in çalışmalarını arşivini satmadan önce de arşivliyordum, konuyu ilk gördüğüm zaman da, fiyat konusunda çok tereddüt ediyordum (iyimser bir tahminle en az 500TL vardır diyordum) ama neyse ki çok makul bir fiyat söyledi ve ben de gözüm kapalı aldım, doğal olarak pişman da olmadım. Excel cennetine düşmüş gibi oluyorsunuz.

  Murat Bey, siteyi ne zaman açtınız bilmiyorum ama hayırlı olsun, hoş bir arayüzü var. 

 • Mahir ÇÜMEN

  Merhaba arkadaşlar,

  Arşiv konusunda – Arşivi edinen birisi olarak- Murat Bey’e destek vermek istiyorum. Gerçekten özenli ve anlaşılır hazırlanmış bir arşiv. Herkesin kendince bir arşivi vardır elbette ama bilgi birikimi ve konusuna hâkim arkadaşlarında katkı sağladığı bu arşivin edinilmesi, öğrenen birisinin gelişimine fazlası ile katkı sağlayacaktır.
  Tavsiyem edinilmesi yönündedir. 

 • erdal

  Murat Bey arşivi indirdim. En kısa zamanda incelemeye başlayacağım. Saygı ve selam ile … 

 • Hyperhysv

  Excel ile uğraşan herkesin edinmesi gereken bir arşiv olmuş.kesinlikle değerlendirilmeli.

 • kuvari

  Zamanında benimde almış olduğum ve sıkça başvuru yaptığım arşivdi. Excel’e yapılan ufak yatırımların getirisi büyük olur, bunu unutmayın. 

 • Bakigemlik

  Kesinlikle tavsiye ederim o kadar çok örnek o kadar çok faydalanacak dosya varki gerçekten çok faydalı,

  Sayın Murat Bey çok teşekkürler 

 • mehmetd

  Sn.Murat Bey Excel Arşivi Bölüm I satın aldım ellerinize ve yüreğinize sağlık. Bu çalışmaların 2.sürümü veya buna benzer excelle ilgili tavsiye ve paylaşımlarınız olacak mı? Saygılarımla.iyi çalışmalar

 • mehoga

  Saygıdeğer hocam Murat bey;
  “Excel Arşivi Bölüm 1” dosyanızı indirdim. çok güzel bir bilgi HAZİNESİ. Almak isteyenlere kesinlikle almalarını tavsiye ederim

 • Ali Öz

  Murat bey,
  Bölüm1 gayet güzeldi,Bölüm2 ne zaman gösterime girecek :)

 • TAMERR89

  Murat Bey Gerçek ten çok güzel kapsamlı ve bir okadarda düzenli arşiviniz can ı gönülden teşekkür ederim[TESEKKÜR]

 • serminsimsir

  Murat Bey , çok teşekkür ederim ,güzel bir çalışma olmuş. Vba anlatan bir kitap aramaya ihtiyacım kalmadı. Kitaplar gereksiz fazlalıklar ile dolu. Kafamda bir soru oluştu. Bölüm – 1 den sonra bölüm – 2 de olacakmı ?

 • ozkgog

  Murat Bey Günaydın,

  Oldukça güzel ve düzenli bir arşiv derlemişsiniz. Hızlı cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

  iyi çalışmalar.

 • osmanucel

  Murat Bey , tek kelime ile harika dosyalar var çok teşekkür ederim.

 • Erdisinger

  Murat Bey,
  Arşivinizi çok merak ediyorum ve talibim. Diğer bölümleri de yakın zamanda satışa sunarsınız umarım. İyi Çalışmalar..

 • semos

  Merhaba Murat Bey;

  Vaktinizin büyük bir bölümü ayırarak bizlere yardımcı olma konusunda gösterdiğiniz gayret ve fedakarlık ürünü olarak gördüğüm bu çalışmanızı ben de alarak sizi desteklemek istiyorum. Gerekli bilgileri gönderirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar.

 • orucumustafa

  Merhaba arkadaşlar, Murat Bey’ den excel arşivini almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim gibi excel konusunda az bilgiye sahibim diyenler varsa Murat Bey’ den kitap talep edebilirler, çok işinize yarayacağını size söyleyebilirim.
  Bu arada Murat Bey sonsuz teşekürler [TESEKKÜR]

 • Gökhan Akdut

   Murat Bey;  Öncelikle hem böyle bir arşivi paylaştığınız için hemde excel.web.tr üzerinden verdiğiniz destekler için teşekkür ederim..İlginizi için ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla

PAKETLER